Oyun Kutusu

Oyun Kutusu sizleri çok seviyor. Bu siteyi hiç unutmamak ve yeni eklenen oyunları oynamak için siteyi sık kullanılanlara ekleyin.

Oyun OyunlarSevilen Oyunlar

Oyuncak


Arama

SüngerBob Beyzbol

oyun kutuma ekle Çok sevdim. Unutmamam için oyun kutum’a ekler misin?

SüngerBob BeyzbolSüngerBob Beyzbol oyunu nasıl oynanır? SüngerBob Beyzbol oyununa play yazısına tıklayarak başlayabilirsiniz. Bu oyunda süngerbob, patrick ve diğerarkadaşı balık takımına karşı. Oyuncularınızın hangi sırada çıkacağını belirleyin ve oyuna başlayın. İlk olarak atış yapıyorsunuz. Gösterge kırmızıye geldiğinde üzerine yıklayın ve atışınızı yapın. Farklı topları ve sopaları seçebilirsiniz.

Beyzbol genellikle dokuz devreli(ingilizce:innings) oynanır. Her iki takım da her devrede bir savunma ve bir hücum hakkı kullanır. Hücumdaki takımın oyuncularının her birine bir vuruş hakkı verilir. Oyun, konuk takım hücum durumunda, evsahibi takım savunma durumundayken başlar.

etiket Bölüm: sungerbob-oyunlari Etiketler: SüngerBob Beyzbol oynanma sayısı Oynanma Sayısı: 61912
Oyunun boyutu çok büyük, en az 2 dakika bekleyin yüklenmesi zaman alabilir.


Oyun isteklerinizi iletişim sayfasındaki formu kullanarak gönderebilirsiniz. Oyun Kutusu sizler için en güzel oyunları özenle seçiyor ve her hafta yenilikler yapıyor. En sevdiğiniz oyun sitesi Oyun Kutusu'nu arkadaşlarınıza söylemeyi unutmayın. mutlu

sungerbob-oyunlari

SüngerBob ve Arkadaşı Oyunu, SüngerBob Bikini Adası, Balon Futbol, Süngerbob süpürge oyunu, SüngerBob Tiyatro Düzenleme Oyunu, Bomba Patlatma Oyunu, Usta Aşçı, SüngerBob Mutfak Savunma, SüngerBob Prensesi Kurtarma, SüngerBob Baloncuk Patlatma,